Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu
ul. Mogielnicka 67, 05-600 Grójec

czynne w dni robocze w godz. 7:30 - 15:00

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Grójcu przyjmuje interesantów

we wtorki w godz.: 10:00-12:00
telefon: 486642258
grojec@psse.waw.pl

 

Telefon alarmowy czynny po godzinach pracy oraz w dni ustawowo wolne od pracy
696 045 846
(proszę dzwonić tylko w nagłych wypadkach)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu sprawuje nadzór sanitarny w powiecie grójeckim.

Strona główna

Aktualności

Europejski Tydzień Szczepień "Vaccines work"

Od 24 do 30 kwietnia 2017 roku obchodzony będzie Europejski Tydzień Szczepień pod hasłem „Vaccines work”. EWI jest inicjatywą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która jest realizowana i kierowana przez państwa na poziomie lokalnym. Celem Europejskiego Tygodnia Szczepień jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie szczepień ochronnych, jako najskuteczniejszej formy zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom.

Czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Zdrowia odbywające się 7 kwietnia obchodzone są pod hasłem „Depresja - porozmawiajmy o niej”.

Depresja dotyka ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk i mieszkających we wszystkich krajach. Jest przyczyną cierpień psychicznych i negatywnie wpływa na zdolność cierpiących na depresję osób do wykonywania nawet najprostszych codziennych czynności, a niekiedy prowadzi do zniszczenia relacji z rodziną i przyjaciółmi i niezdolności do pracy zarobkowej. W najgorszym przypadku depresja może być przyczyną samobójstwa i jest drugą najczęściej występującą przyczyną zgonów w grupie osób w wieku 15-29 lat.

Czytaj więcej

Ostrzeżenia

Nie ma dostępnych aktualności.